موجود عجیب در ساحل کانادا

به گزارش ایسنا این حیوان همانند موش دم بلند و باریکی دارد و صورتش سفید است. دندان‌های این حیوان بلند و تیز هستند. مقامات محلی کانادا از کشف یک موجود عجیب و وحشتناک در یکی از مناطق ساحلی این کشور خبر دادند.

 

http://acidcow.com/pics/9989-strange-animal-found-in-canada-6-pics.html

 

 

/ 6 نظر / 44 بازدید
حر منصوری (عرفان)

درود بر جناب آقای امامی عزیز . ممنون از اینکه به تارنمای حقیر سری زدید . دوست عزیزم متاسفانه در چند روز اخیر متوجه شدم تعداد این گونه بیشتر از آنی که فکر میکردم در منطقه گسترش یافته . در 5 سال گذشته تقریبا 2 سوم کشاورزان منطقه این گونه را در زمینهای کشاورزی شالیزار خود و یا بر روی مرزهای پرورش ماهیها دیده اند. ناگفته نماند در روستای زینوند از توابع بهشهر بیشترین تمرکز پرورش ماهی چه از نظر تعداد و چه از نظر وسعت را داریم و بیشتر این گونه در جاهایی که بچه ماهی پرورش میدهند دیده شده است . لطفا کمک کنید .

hasti

ممنون از مطالب جالبتون[لبخند]

اردو

جالب بود

منصوره کاکاوند

با سلام خدمت استاد عزیزم خبر جالبی و حیرت انگیزی بود اگر خبر های جدیدی بدست آمد من رو هم خبر کنید

منصوره کاکاوند

با سلام خدمت استاد عزیزم خبر جالبی و حیرت انگیزی بود اگر خبر های جدیدی بدست آمد من رو هم خبر کنید

پارسا

پورتال جهانگردی پارسا در تلاش است به عنوان یکی از سایتهای جامع گردشگری آرشیو کاملی را به صورت کاملأ طبقه بندی شده از سایت ها و وبلاگهای مفید گردشگری ، جهانگردی ، ایرانگردی در سایت خود قرار دهد. در صورت تمایل به تبادل لینک با این سایت نام ما را به عنوان "پورتال جهانگردی پارسا " در سایت خود در مکان مناسبی لینک کنید و بعد به advparsacity@gmail.com EMAIL:اطلاع دهید.سایت یا وبلاگ شما تا کمتر از 24 ساعت در آرشیو ما لینک خواهد شد. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم. www.parsacity.com