انقلاب در غذای تترامین

با درود

جديد ترين غذاي شرکت تترا ، تحولي در غذاي ماهيان آبزي داني

 

کساني که با غذاهاي شرکت تترا به ويژه غذاي تترا مين (®TetraMin) آشنا هستند اکنون با نسل نوين اين غذاهاي عالي روبرو مي شوند . به طور خلاصه ويژگي اين غذاها را مي توان در موارد زير برشمرد :

                           تترامین جدید

_ طراحي جعبه :

شايد مهم ترين ويژگي اين غذا ، طراحي جعبه آن باشد . حالت کشويي در آن ، در سه درجه گوناگون براي دادن حجمهاي مختلف غذا به ماهيان قابل تنظيم است . همچنين حالت نمک پاشي آن باعث مي شود که بتوان بدون لمس غذا و آلوده نمودن دستها ؛ به ماهيان غذا داد . در ضمن با اين شيوه نوين ، هميشه مي توان در ظرف غذا را بسته نگهداشت و بر خلاف غذاهايي که داراي سرپوش آلومينيومي بودند که پس از پاره کردن آن ممکن بود مشکلاتي براي نگهداري طولاني مدت غذا به وجود آيد ، مي توان به سادگي اين غذای جديد را ذخيره نمود .

 

_ پيشگيري از بيماري ها :

همچنين شرکت Tetra با استفاده از فرمولهاي پذيرفته شده ، توانسته با اضافه نمودن Ω3 ( امگا ۳ ) ، بيوتين ، ويتامينها و مواد تحريک کننده ايمني بدن ، باعث شده که ماهيان پس از مصرف اين غذا ،  نسبت به بيماريها مقاومت بيشتري از خود نشان داده و در مقابل تنشها و استرسها پايدار تر شوند .

پولکی جدید با در کشویی

_ آب شفاف :

از طرف ديگر فرمول جديد اين غذا باعث شده که دير تر در آب حل شود و در نتيجه آب تميز تر مانده حالت کدر پيدا نمي کند و چون قابليت گوارش و جذب اين غذا فوق العاده است در نتيجه مواد زايد و دفعيات کمتري توسط ماهيان توليد مي شود که از آلوده شدن آب آکوآريوم و تعويض هاي متناوب و کوتاه مدت آب مخزن ، جلوگيري مي کند .

 

_ خوشمزه و خوش خوراک :

شرکت خوشنام تترا توانسته با استفاده از جديد ترين يافته هاي علمي و ايجاد افزايش نسبت بين مقدار پروتئين و چربي غذا ، غذايي با امکان هضم مناسب تر را براي ماهيان آبزي داني فراهم کند . و مقدار کمتري از اين غذا ، در مقايسه با ساير غذاها ، مي تواند ماهيان را سير کند . همچنين مزه جذاب اين تترامين دل همه ماهيان را خواهد ربود .

نوش جان

/ 0 نظر / 38 بازدید