آیا شرکت تترا غذاهای آکوآریومی را متحول می کند ؟

همیشه فکر میکردم که اگر تدریس درس ماهیان زینتی به من واگذار شود دانشجویان را وادار می کنم تا شکل جدیدی از غذاهای آکوآریومی را طراحی نمایند

                      راستش دیگر از پولکی و گرانول خسته شده بودم !

 به تازگی شرکت معروف و پر سابقه تترا بالاخره پس از مدت ها توانست دنیای غذاهای آکوآریومی را متحول نماید. غذاهای جدید این شرکت با نام  Tetra Natura که فرمول آنها پتنت شده است و ادعا می شود که شباهت بسیار زیادی با غذای طبیعی ماهیان دارد، دارای فرمولاسیون جدید و کاملا طبیعی هستند که در انواع مختلف مانند کرم خونی، سایکلوپس، آرتمیا، کریل و جلبکی ساخته شده اند. 

برخی از آنها حالت ژله ای محتوی گرانولهای بسیار ریز دارند ولی نیازی به نگهداری آنها در یخچال نیست و 100% این ژل ها قابل خوردن هستند. همچنین نمونه گیاهی آنها به صورت قالبی تهیه شده و گفته می شود که تا 24 ساعت در آب دوام آورده و ماهیان گیاهخوار می توانند از آن تغذیه نمایند.

از طرف دیگر گمان می کنم که این شرکت با ارائه تترا مارین ژله ای که دارای امگا 3 است می تواند امکان نگهداری از بسیاری از گونه های آب شور مشکل پسند را برای علاقمندان ممکن نماید زیرا گفته شده که این غذا کمبودهای موجود در غذاهای منجمد و خشک را ندارد !

 

/ 1 نظر / 41 بازدید